dr Paluch flebolog
dr Paluch flebolog

 • Poniedziałek
  9:00-19:30
 • Wtorek
  9:00-19:30
 • Środa
  9:00-19:30
 • Czwartek
  9:00-19:30
 • Piątek
  9:00-19:30
 • Sobota
  9:00-19:30
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o klinice


Flebolog to lekarz, który zajmuje się kompleksowym leczeniem żył, m.in. naczyń żylnych i tętniczych, a także układu limfatycznego. Od wielu lat prowadzi nowoczesny gabinet, w którym prowadzi działania z zakresu flebologii, a więc zapewnia swoim pacjentom opiekę od zmian estetycznych aż po zmiany skomplikowane, które wymagają operacji wewnątrznaczyniowej.

Pacjenci, którzy umawiają się na wizytę do dr. Łukasza Palucha mogą liczyć na opiekę na każdym z etapów leczenia - zaczynając od diagnostyki, okresu przedzabiegowego, a następnie podczas zabiegu, jak i w okresie pozabiegowym. Lekarz specjalizuje się w leczeniu chorób naczyń krwionośnych, czyli w diagnostyce i leczeniu niewydolności żylnej, zakrzepicy żył głębokich, owrzodzenia żylnego, pajączków czy obrzęku tłuszczowego. 

Gabinet prof. nadzw. dr hab. n. med. Łukasza Palucha czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 19:30, dzięki czemu każdy będzie miał możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy. Na konsultacji lekarskiej nie tylko zostanie określony stopień niewydolności żylnej, ale również wprowadzona będzie metoda leczenia, które można podzielić na zachowawcze, farmakologiczne i operacyjne. Dr Łukasz Paluch specjalizuje się również w radiologii i diagnostyce obrazowej, a swoje doświadczenie zdobył pracując w Niemczech w klinice prof. Jünger.

Lekarz Łukasz Paluch zdobywał swoją wiedzę na renomowanych uczelniach w Polsce oraz za granicą, co w połączeniu z ciężką pracą dało mu możliwość otworzenie prywatnego specjalistycznego gabinetu flebologicznego. Dr Paluch posiada specjalne uprawnienia do wykonywania badania USG Doppler żył, dzięki czemu pacjent podczas konsultacji uzyska najlepszą pomoc w leczeniu układu naczyniowego. W gabinecie dr. Palucha wykonywane są nie tylko tradycyjne operacje żylne, ale również nowoczesne, małoinwazyjne zabiegi z wykorzystaniem preparatów medycznych najwyższej jakości - dużą popularnością cieszy się zabieg skleroterapii, usuwania żylaków za pomocą fal radiowych, a także laserowego usuwania żylaków. 

Dojazd


Komentarze


Ocena: