Onkomedica - Centrum Onkologii Warszawa
Onkomedica - Centrum Onkologii Warszawa

 • Poniedziałek
  8:00 - 16:00
 • Wtorek
  8:00 - 16:00
 • Środa
  8:00 - 16:00
 • Czwartek
  8:00 - 16:00
 • Piątek
  8:00 - 16:00
 • Sobota
  9:00 - 14:00
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o klinice


Onkomedica to instytucja, którą otworzono w Warszawie, aby zapewnić dorosłym pacjentom z podejrzeniem nowotworu lub diagnozą nowotworem wszechstronną opiekę. W placówce zatrudniony jest zespół wykwalifikowanych i uprawnionych lekarzy wraz z obsługą medycznym, których podstawową celem jest troska o spokój oraz komfort chorego, dla którego opinia onkologiczna może być stresującym wydarzeniem, w którym wymaga wsprrcia i odrobina empatii. W klinice kadra specjalistów stawiają na zaufanie ze strony chorego, dzięki czemu bardzo szybko mogą wydać opinię i wdrożyć proces leczenia. Badania profilaktyczne są niezwykle ważne, dlatego że jeżeli zmiana nowotworowa zostanie wykryty we wczesnym stadium, istnieje większa szansa na jego efektywne wyleczenie.

 

Odwiedź ciekawe wizytówki Onkomedica Warszawa:

 

Doświadczeni lekarze pracujący w Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów zapewniają chorym z podejrzeniem lub rozpoznaniem choroby onkologicznej opiekę na możliwie najwyższym poziomie, którą pacjent odnajdzie na każdym z etapów. W centrum istnieje możliwość wykonania diagnostyki alarmujących zmian oraz ich leczenia za pomocą tradycyjnych lub nowoczesnych metod. Klinika przeprowadza również badania profilaktyczne, leczenie zachowawcze, jak również wsparcie w postaci dietetyka i psychologa dla osób zmagających się z chorobą nowotworową oraz dla ich bliskich.

 

 

W Onkomedica można umówić się na wizytę do lekarzy specjalistów, którzy zatrudnieni są w najlepszych klinikach onkologii w województwie mazowieckim i okolicy. specjaliści oferują również możliwość rozpoznania oraz terapii w klinikach, w których pracują na co dzień. Zespół lekarzy w klinice został stworzony ze szczególną starannością, tak aby, każdy badany otrzymał tutaj gruntowną pomoc w przypadku rozpoznania nowotworu. Pacjenci w ośrodku mogą skorzystać z pomocy lekarzy ukierunkowanych w różnorodnych sferach onkologii. Lekarze dołożą wszelkich starań, aby zagwarantować chorym poczucie bezpieczeństwa.

Dojazd


Komentarze


Ocena:

Marta

Data dodania: 2023-01-02 14:40:24

Polecam lekarza Karolina Owsik z Centum Onkologii Warszawa - Onkomedica. Na konsultacjach omówiono ze mną cały przebieg zabiegu, duża wyrozumiałość dla pacjenta i bardzo dobra opieka na nim. Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów Warszawa jest nowocześnie wyposażona i oferuje wysoko profesjonalne metody leczenia, jak najbardziej polecam!

Adres IP: 164

Olga

Data dodania: 2022-04-08 14:14:58

Konsultacje przebiegły bardzo dobrze, jestem zadowolona z wizyty.

Adres IP: 084

Agata

Data dodania: 2022-01-01 14:17:10

Personel bardzo miły, dostałam potrzebne mi wsparcie od strony lekarzy. Polecam.

Adres IP: 67